МЕНЮ

Вікно — джерело світла, свіжого повітря та “індикатор погоди”.
Але не тільки...
Біле класичне вікно Steko пасує до будь-якого інтер'єру. А оскільки тренд сьогодні — стриманий стиль “нічого зайвого” , основні його особливості - чіткі і прості лінії, правильні геометричні форми, функціональність предметів інтер'єру, спокійні тони з яскравими акцентами.
Саме на акценти ми пропонуємо звернути увагу.
ШТОРИ.
Це перший атрибут, який придає завершеного вигляду Вашій кімнаті. Під штори оберіть того ж кольору декоративні подушки, декілька вазочок або горщики для квітів.
ДЕКОРАТИВНІ РОЛЕТИ
Це сучасний та зручний спосіб за необхідності закрити вікно, не втрачаючи простір.
Зараз безліч варіантів різнокольорових ролет, з візерунком та напівпрозорих. Для дитячої кімнати з цікавим оригінальним малюнком можна придбати на замовлення. Цікаве яскраве та зручне рішення.
ДЕКОРАТИВНІ ШТОРИ ВЛАСНОРУЧ
Найцікавіший та ексклюзивний варіант — зробити декоративну штору самостійно.
Озбройтесь кольоровим, сріблястим або звичайним білим папером, тоненькою мотузкою та клеєм. Виріжте вподобані Вами фігурки в необхідній кількості та закріпіть на карнизі. Таким чином Ви прикрасите дитячу, кухню або вітальню ексклюзивним стильним декором власного виробництва.
Гортайте фото та надихайтесь 🙂
Доки ще є час займатись домашньою творчістю — творіть!

А Ви знали, що кожне торкання віконнох ручки аналогічно 50-ти рукотисканням. Це те саме, якщо Ви одночасно потиснули руку 50-ти невідомим людям. А на Ваших руках в цей момент осідає близько 1 000 000 бактерій і вірусів.

Компанія Steko пропонує 1 рішення на мільйон таких проблем - сучасну унікальну Антибактеріальну ручку Steko Bio Touch.

Її срібне покриття убезпечить від найвідоміших мікробів і вірусів, нейтралізучи їх на поверхні повністю протягом 24 годин.

Захистіть себе та своїх рідних - замініть свою віконну ручку на Антибактеріальну Steko Bio Touch. Та будьте впевнені, що дома всі здорові!

 

А ви знали, що “французькі балкони” - це не лише гарні великі, світлі вікна а ще й заощадлива альтернатива звичайним класичним балконам?

Ми вже все підрахували!

1. Відсутність додаткових робіт
Звичайні балкони, окрім встановлення теплих та функціональних вікон, потребують зовнішнього та внутрішнього оздоблення, утеплення та в багатьох випадках розварювання периметра рами під віконний блок. А ще й дорогоцінний час, стовпи пилу та бруду у вашій оселі під час проведення будівельних робіт.

2. Максимальне утеплення в один крок
Французький балкон встановлюється за один візит монтажників, та одразу має завершений вигляд. Обравши якісний шестикамерний німецький профіль Steko IDEAL 7000 - Ви гарантуєте собі ідеально теплий взимку та комфортний влітку мікроклімат. До цього додайте встановлення на фірмову монтажну піну Steko з паро- гідроізоляційними стрічками.

3. Природне освітлення
Втричі більше світла в кімнаті - це Ваша економія на електричних лампочках та світильниках. А від шкідливих інфрачервоних променів захистить Мультифункціональне скло Double Silver Steko plus.

ТЕПЛІ ПОДАРУНКИ - дарує Steko КЛУБ!

Вже завтра в День Всіх Закоханих серед учасників Steko КЛУБУ ми розіграємо перші хвилюючі подарунки. Вони зігріють когось з Вас в цей романтичний день та нагадають, що не зважаючи на зиму за вікном, у Ваших серцях та домівках разом зі Steko завжди буде ідеально&тепло.

Тож тримайте смартфони неподалік та чекайте на sms. Стильні фірмові ЧАШКИ та ШАРФИ Steko чекають на Вас! Після отримання щасливої sms для отримання подарунку - зв'яжіться з дилером, в салоні якого Ви сканували QR-код.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЗАКОХАЙСЯ в Вікна Steko - ЗАКОХАЙСЯ В НАШІ ЦІНИ!🛍🛒🎁🎁

Завітай до фірмового салону Вікна Steko або знайди наш острівець у своєму торговому центрі з 12 по 16 лютого, щоб ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ЗНИЖКУ до Дня Всіх Закоханих! Навіть, якщо ти вже прораховував вікна - прийди і приємно здивуйся.

Зігріваємо всіх цього сердечного свята! З любов'ю - компанія Steko.❤️❤️

ВЕСНА ВЖЕ БЛИЗЬКО!🌷🌷🌷

І в переддень свята 8 Березня компанія СЕРВІС ГРУПП та ВІКНА КОРСА дарує знижку 3️⃣5️⃣ % на всі вікна!

З 2️⃣6️⃣ лютого по 1️⃣0️⃣ березня замовляй ВІКНА за вигідною ціною👍🛒

Почему запотевают пластиковые окна?

Причин, на самом деле не так много и они весьма прозаичны. Давайте рассмотрим их:

➡️ Нарушение баланса микроклимата.
Рекомендуемые параметры микроклимата жилых помещений - температура 18-23*С при относительной влажности - 40-50%. Воздухообмен должен быть не менее 3-х кубометров на квадратный метр жилплощади в час, а для кухонь - 6-9 кубометров в час в зависимости от типа плит (электрическая или газовая). Если не вдаваться в подробности, это значит что ваше помещение должно отлично проветриваться и хорошо отапливаться или кондиционироваться.

Запотевание окна происходит по причине конденсации влаги на холодной поверхности. В нашем случае, «самая холодная поверхность» - именно окно. Помните школьный курс физики? В воздухе постоянно присутствует пар и при определенной температуре он сгущается настолько, что выпадает в виде конденсата. Также, существует такое понятие как «точка росы». Вот цитата из Википедии:
✏️ Точка росы — это температура, до которой должен охладиться воздух, чтобы содержащийся в нём пар достиг состояния насыщения и начал конденсироваться в росу. 

Следующие причины запотевания окон 👇
➡️ Что делать, чтобы окна не потели?
➡️ Ошибки при выборе конструкции окон
➡️ Нарушение технологии при установке и отделке откосов
➡️ Нарушение технологии производства
вы сможете прочитать в статье:http://www.steko.com.ua/pages/public/item/173-pochemu-poteut-plastikovie-okna

Вывод. Придерживаясь простых правил контроля микроклимата вашего дома и постоянно поддерживая отличную погоду в своей квартире, вы не будете испытывать дискомфорта от потеющих окон. Закажите себе энергосберегающие окна от Steko и вы получите высокое качество, гарантию, профессиональный монтаж и отличную цену. Высокие технологии производства и партнерские отношения позволяют нам держаться цены на энергосберегающие стекла и на обычные на одном уровне.

Инновация от Steko 
- УНИКАЛЬНАЯ АНТИБАКТЕРИАЛЬНАЯ РУЧКА Steko BioTouch.

Это современный действенный метод профилактики инфекционных заболеваний. Благодаря покрытию ионами серебра Антибактериальная ручка Steko BioTouch при прикосновении защищает Вас от большинства известных вирусов и бактерий (в том числе кишечной палочки и стафилококка).

Страница 1 из 3